Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci – potniki za London!

V pripetih dokumentih so na voljo vse informacije glede potovanja – program, navodila pred odhodom, informacije v zvezi s plačili, opozorila glede vedenja in ostalo, na kar je treba biti ob takem potovanju pozoren.
Kot je že v dokumentu, ki ga bodo vaši otroci prinesli domov, navedeno, je zadnji dan za uradno prijavo in plačilo akontacije že ta petek, 19. september. Naknadne prijave v primeru prostih mest bodo možne le pod pogojem, da bosta na voljo tako letalska karta kot prenočišče.
Izpolnjeno prijavnico (nekatere možnosti so že predhodno označene s temnim kvadratkom) ter potrdilo o vplačilu akontacije pošljite na navedene kontakte (e-pošta ali fax) agencije.
Prav tako so vam na agenciji na voljo, če imate še kaka dodatna vprašanja glede potovanja.
Starši, ki na potovanje prijavljate dva otroka, pokličite na agencijo, da se boste lahko dogovorili o prilagojenih pogojih plačil.

Hvala!

Dopis staršem – prijava, plačilo akontacije
Program
Navodila pred odhodom
Prijavnica
O vedenju na poti

(Število obiskov: 75)
Dostopnost