Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da je Vlada RS včeraj tudi v Uradnem listu RS objavila Sklep o začasni obliki izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela v vzgojno-izobraževalnih zavodih (zaradi omilitve in odprave posledic COVID-19 se v vzgojno-izobraževalnih zavodih začasno izvaja vzgojno-izobraževalno delo na daljavo). Danes je sklep začel veljati, tako da jutri v celoti nadaljujemo s poukom na daljavo.

V okrožnici ministrstva je zapisan tudi Načrt sproščanja ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije nalezljive bolezni COVID-19, na podlagi katerega se bodo na področju vzgoje in izobraževanja ter športne dejavnosti ukrepi sproščali po fazah. Doseganje kriterijev za sproščanje ukrepov po fazah se bo spremljalo na dnevni ravni. Ko bodo kriteriji doseženi, bodo predvideni ukrepi posamezne faze stopili v veljavo drugi naslednji dan po ugotovitvi.

 
V upanju na čim hitrejše izboljšanje epidemiološke slike vas lepo pozdravljam,
 
Janja Habe, ravnateljica

(Število obiskov: 152)
Dostopnost