Skoči na glavno vsebino

Poleti se bo vsak od nas odpravil na nepozabne počitnice. Raziskovali bomo planine, morske globine, tuje kraje in dežele. Veselili se bomo obiskov pri sorodnikih, poiskali nove znance in prijatelje ter se neumorno družili z njimi.

Ob zaključku pouka so v telovadnici učenci skupno z učitelji najprej pripravili kratek program ob dnevu državnosti naše domovine. Prisluhnili smo nagrajenim spisom osmošolk, ki so sodelovale na natečaju Tudi pri nas je potekalo osamosvajanje Slovenije in na natečaju Moja rodna domovina na temo Moj kamenček v mozaiku Slovenije.

V drugem delu pa smo prisluhnili petju, plesu, vedrim zvokom flavte, saksofona in harmonike. Svojo spretnost so pokazali mladi mladi akrobati.

Po podelitvi priznanj so nas v težko pričakovane počitnice pospremile spodbudne besede gospoda ravnatelja.

In kaj bomo med počitnicami storili? Šolske torbe in stvari bomo  pospravili v omare in pozabili na vse neprijetnosti, ki so se nam dogodile med letom.
Med počitnicami počnite zabavne, zanimive in prijetne nepozabne stvari.

Nasvidenje jeseni.

zakljucek-1 M     zakljucek-2 M     zakljucek-3 M

(Število obiskov: 69)
Dostopnost