Skoči na glavno vsebino

Tudi našo šolo je zajelo decembrsko vzdušje. Že na začetku meseca se je veliko dogajalo.

Več dni je iz učilnice za gospodinjstvo prihajal mamljiv vonj po medenjakih. Učenke 9. razreda so pridno pomagale pri peki piškotov, izdelovanju embalaže ter njihovem pakiranju. Tako pripravljene smo oddali društvu Karitas, kjer bodo z njimi razveselili starejše.

Izdelovali smo tudi novoletne voščilnice za šolo in Karitas.

V četrtek pa je šola popoldan zaživela v prijetnem in delovnem vzdušju. V zraku je bil vonj po smreki, mahu, borovcih, brinju… Izdelovali smo namreč adventne venčke. Učenci od 1. do 5. razreda so ob pomoči članic Turističnega društva Fara izdelali prečudovite venčke, ki jim bodo doma ustvarili praznično vzdušje. Vsi smo uživali v medgeneracijskem druženju in domov odšli dobre volje z občutkom, da smo naredili nekaj dobrega. 

 Vsem sodelujočim hvala za pomoč in dobro voljo. 

Zapisala: Darja Červ

(Število obiskov: 158)
Dostopnost