MENTOR | DEJAVNOST | UČENCI | URNIK |
Ana S. Božič | English book club | 8. r | sreda, 6. ura |
Darja Červ | Tehnično oblikovalni krožek | 9. r. | termin določen naknadno |
Ana S. Božič | Zeleno pero | 6. – 9. r. | torek, 7. ura |
Marina Bizjak | Pevski zbori | 1. – 9. r. |
1., 2. r. – petek, 5. ura 3. – 5. r. – sreda, 6. ura 6. – 9. r. – sreda in petek, 7. ura |
Erika Kovač | Za radovedne | 4. r | torek, 6. ura |
Ana Menard | Spretni prstki | 1., 2. r | torek, 7. ura |
Mateja M. Poljanšek | Eko ustvarjalnice | 2., 3. r. | ponedeljek, 6. ura |
Mateja M. Poljanšek | Gibalni izziv | 2., 3. r. | ponedeljek, 6. ura |
Mateja M. Poljanšek | Prostovoljstvo | 3. triada | sreda, 6. ura |
Mojca Vnuk | Likovni krožek | 1. – 9. r. | ponedeljek ali torek, 7. ura |
Mojca Vnuk | Čuječnost | 1. – 9. r. | ponedeljek ali torek, 7. ura |
Janja Grošelj | Šport | 1., 2. r. |
1. r. – torek, 5. ura 2. r. – petek, 5. ura |
Urška L. Ubajiogu | Nemščina | 6. r. | termin določen naknadno |
Nataša Hvala | BBZ | 6., 8., 9. r. | po dogovoru |
Vanda Trošt | BBZ | 7., 9. r. | po dogovoru |
Maja Božič | BBZ | 1. r. | po dogovoru |
Alenka Čopič | Sovica Oka | 1. r. | torek, 6. ura |
Ingrid Erjavec | Naša mala knjižnica | 2., 3. r. | sreda, 7. ura |
Ana Menard | Naša mala knjižnica | 4., 5. r. | sreda, 7. ura |
Nataša Hvala | Šolsko glasilo | 6. – 9. r. | termin določen naknadno |
Vanda Trošt | Knjižnični krožek | 4. – 7. r. | termin določen naknadno |
Vanda Trošt | Kvačkanje | 7. r. | termin določen naknadno |
Tjaša Gnezda | Dramski krožek | 3. – 5. r. | ponedeljek, 6. ura |
Ana S. Božič, Urška L. Ubajiogu | Tekmovanja za ANG | 6. – 9. r. | po dogovoru |
Andrej Bončina | Planinci | 1. – 9. r. |
OKT – NOV: torek, 7. ura SEP – JUN: sobote izleti 1x mesečno |
Dominika J. Skrt | BBZ | 2. r. | po dogovoru |
Dominika J. Skrt | Likovno ustvarjanje | 1. – 3. r. | četrtek, 7. ura |
Irma Sedej | Učenje in igra z robotki | 1. – 3. r. | termin določen naknadno |
Tanja Košir | Angleške urice | 1. – 3. r. |
1. r. – četrtek, 6. ura 2. r. – torek, 5. ura 3. r. – torek, 6. ura |
Poleg šolskih interesnih dejavnosti pa se v prostorih ali bližini šole izvajajo še druge dejavnosti. V pomoč pri pridobivanju informacij vam je spodnji seznam:
- Klekljanje (Čipkarska šola Idrija)
- Karate (Karate klub Kolektor Idrija)
- Odbojka (Športno društvo Idrija)
- Nogomet (NK Ledine, NK Idrija)
- Ples (Plesni klub Idrija)
- Telovadba (Športno društvo Biba)
- Taborniki (Rod Kranjskega jegliča Spodnja Idrija)
- Igranje inštrumentov (KUD Glasbene muze Idrija)
- Gimnastika (Športne dejavnosti in animacije Nastja Lakner Čavlović s. p.)