Skoči na glavno vsebino

Tudi današnji dan je bil pester in zanimiv. Zajtrk nam je obogatilo praznovanje rojstnega dneva ter harmonika. Nadaljevali smo z raziskovanjem kraškega terena. Obiskali smo Zelško in Zmajevo jamo, občudovali kapnike, se prebili čez rov in sprehodili čez naravni most. Izkusili smo tudi popolno temo in tišino jame, ter se v njej igrali netopirje in komarje. Popoldne smo se učili preživetja v naravi ter kako zakuriti ogenj s kresili. Po malici pa smo ponovno izkusili, kako je, če se po terenu prebijamo v temi. Tokrat smo imeli zavezane oči. Premikali smo se ob vrvici, z rokami, sluhom in otipom pa smo zaznavali gozd in drevesne vrste. Po večerji je sledila animacija in po želji delavnica kvačkanja. Dan je bil lep in poln novih vtisov.

Zapisala: Janja Grošelj

(Število obiskov: 230)
Dostopnost