Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 28.10., je na naši šoli potekala zbiralna akcija starega papirja. Zbirali so ga učenci od 1. do 5. razreda in skupno zbrali 10 520 kg starega papirja. Pohvala učencem, ki so svojo ekološko osveščenost dokazali s tem, da so za seboj počistili prostor, kjer so imeli shranjen papir.
Za pomoč pri zbiranju se prav prijazno zahvaljujemo hišniku Sandiju, učiteljici Vandi, učitelju Marku, učencem 7. razreda ter vsem staršem, sorodnikom, krajanom Spodnje Idrije in okoliških vasi ter tovarni Hidria.


V zbiranju so posamezni razredi dosegli naslednja mesta:

1. mesto: 5. a razred
2. mesto: 4. a razred
3. mesto: 1. a razred
4. mesto: 3. a razred
5. mesto: 3. b razred
6. mesto: 2. a razred
7. mesto: 2. b razred

Količino zbranega papirja v posameznih razredih si oglejte na oglasni deski.

Čestitamo!                                                                                             Zdenka Ogrič,organizatorica zbiralne akcije

 5_a  4_a 3_b  3_a  2_a 1_a

 

(Število obiskov: 71)
Dostopnost