Skoči na glavno vsebino
No, pred nami je še zadnji dan odprave.
Imamo tako poln in zanimiv program, da se res ne uspemo sproti oglašati.

Petek je bil v celoti namenjen različnim predelom Londona, med katerimi smo se prevažali s podzemno železnico, zvečer pa smo seveda izkusili tudi slavni dvonadstropni avtobus. Videli smo kraljičino gardo, veverice, se peljali z londonskim očesom, opazovali protestnike pred premierjevim domovanjem, in še mnogo mnogo stvari.

Včeraj pa nas je pot vodila v starodavni Oxford. Vpisali se nismo, smo pa bili obkroženi s tisočimi študenti, ki so praznovali sprejem novih ‘freshmen-ov’ v svoje vrste. Bilo je nepričakovano in vsi smo uživali to posebno doživetje. Seveda nam tudi sobane, kjer je nastajala saga o Harryju Potterju, niso ušle!
Tudi danes bo pestro, kakopak. Še obisk dveh muzejev in dela mesta nas čaka, potem pa proti letališču in domov.
Verjemite nam, da bi še lahko ostali tu in skupaj. Res se imamo fajn!

 

(Število obiskov: 316)
Dostopnost