Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 12. 12. 2022, je ZPM Idrija za učence od 1. do 4. razreda OŠ Spodnja Idrija organizirala ogled predstave Trije škrati in pismo, ki so jo zaigrali učenci lutkovno-gledališkega krožka OŠ Idrija. Na koncu pa je otroke obiskal težko pričakovani Dedek Mraz. Učencem je zastavil nekaj ugank, prebral malo iz njegove zlate knjige, otroci so mu zapeli pesmico, nato pa jih je še obdaril z bonboni.

V sredo, 14. 12. 2022, pa so se učenci prve triade odpravili v Idrijo. V Glasbeni šoli Idrija so zanje namreč pripravili glasbeno predstavo Hrestač, v kateri so nastopili učenci klavirskega oddelka GŠ Idrija. Vse pohvale GŠ Idrija in nastopajočim za čudovito predstavo.
Po ogledu predstave pa so si otroci v idrijskem muzeju ogledali še razstavo Poklon volni.

 

(Število obiskov: 226)
Dostopnost