Skoči na glavno vsebino

Živimo v čudovitem okolju, kjer imamo poleti toplo sonce, pozimi sneg, vmes pa jesen s svojimi pestrimi barvami in pomlad, ko se počutimo tako lepo v opazovanju prvih rožic.

Prav je, da učencem omogočimo spoznavanje narave v vsej svoji lepoti. Zato vsako leto poleg športnih dni in letne šole v naravi, organiziramo tudi zimsko šolo v naravi.

Strošek zimske šole v naravi je nekoliko večji, ker je potrebno nabaviti ustrezno opremo, plačati žičnico, itd. Zato smo še posebej veseli in ponosni, da smo na naši šoli v Spodnji Idriji omogočili udeležbo prav vsem učencem četrtih razredov. Poleg tega, da šola nudi brezplačen najem smučarske opreme moramo pohvaliti tudi starše, da so se vsi, kljub stroškom, odločili za sodelovanje in pri tem tudi pomagali drugim staršem.

V sklopu zimske šole v naravi smo sodelovali v akciji slovenskih žičničarjev in Smučarske zveze Slovenije z naslovom: Šolar na smuči.

Marko Fink

 

(Število obiskov: 217)
Dostopnost