V sredo, 6. 11., smo se učenci 5. a odpravili na prav poseben obisk k otrokom v vrtec. Obiskali smo skupino Zajčkov. V okviru projekta Podam ti roko smo se srečali prvič, naš namen pa je stkati vezi med različnimi generacijami otrok. Otroci so nas povabili k jutranjemu krogu. Predstavili so se nam z zanimivo igrico, petošolci pa smo jih povabili k igri Mreža prijateljstva. Pokazali so nam, kako tudi sicer poteka njihovo jutranje srečanje.

Skupaj smo zapeli pesmico, se igrali igro po izboru dežurnega učenca, nato pa smo se igrali v kotičkih po skupinah. Igra z njimi nas je tako prevzela, da smo kar pozabili, da se moramo vrniti v šolske klopi.  Obljubili smo jim, da se še srečamo in se družimo ob kakšni drugi dejavnosti.