Skoči na glavno vsebino

V sredo, 29. 5. 2024, smo za učence 1. in 3. razreda organizirali pohod na Pšenk. Zjutraj smo se zbrali na avtobusni postaji in se z avtobusi odpravili v Idrijo. Potem smo se peš odpravili čez Smukov grič do Pšenka. Pot je bila na nekaterih delih zahtevna zaradi namočenosti tal, spolzkih korenin in kamnov, vendar so otroci zelo spretno šli čez vse ovire. Na Pšenku smo pomalicali. Sledilo je nekaj časa za prosto igro. Očitno pohod otroke še ni dovolj utrudil, saj so se brez prestanka lovili in se zabavali na tej gozdni jasi.

Sledil je povratek v dolino. Z avtobusi smo se odpeljali nazaj v Spodnjo Idrijo.
Bil je zares krasen dan! Čeprav se je začel s kapljami dežja, se je na Pšenku le pokazalo težko pričakovano sonce.

Za zaključek bi želele učiteljice zares pohvaliti vse učence, saj so celo pot zelo dobro hodili in upoštevali dogovorjena pravila.

Zapisala: Maja Božič

(Število obiskov: 136)
Dostopnost