Skoči na glavno vsebino

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v vrtcih in šolah oziroma, da se v določenih primerih začasno ne bo izvajala.

Z ukrepom bomo zmanjšali tveganje razširjanja te nalezljive bolezni v Sloveniji. Zaprtje šol je predvideno od 16. do 29. marca 2020. Minister za izobraževanje, znanost in šport Jernej Pikalo svetuje, da otroci že z jutrišnjim dnem, tj. 13. 3., ostanejo doma.

Učence in starše prosimo, da sledite navodilom, ki jih bomo objavljali na šolski spletni strani.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Janja Habe, ravnateljica

(Število obiskov: 67)
Dostopnost