Skoči na glavno vsebino

Dragi učenci,

počitnice se iztekajo in v šoli že močno pogrešamo otroški smeh. Na šolskem igrišču vas pričakujemo v torek, 1. septembra 2020, ob 7.30. Prvi dan ne bo organiziranega jutranjega varstva, podaljšano bivanje pa bo potekalo po urniku.

Učenci prinesete gradivo in šolske potrebščine po urniku, ki je prvi šolski dan malce drugačen:

URNIK ZA PRVI ŠOLSKI DAN (.pdf)


V šolo vstopate sami, brez staršev.

ZA UČENCE, STAREJŠE OD 6. LETA VELJA, da v šolski stavbi izven učilnic nosite eno vrsto zaščitnega pokrivala za usta in nos. Priporočamo, da od doma prinesete ruto, šal ali pralno zaščitno masko.

Avtobusi bodo vozili po ustaljenem voznem redu. Tudi tam je še vedno obvezna zaščitna maska za vse potnike.


Spoštovani starši,

tako prvi dan kot vse ostale dni v letu v šolo vstopajo le zdravi učenci. Prosimo vas, da se seznanite z Obvestilom staršem pred pričetkom novega šolskega leta glede zdravja učencev ter v skrbi za naše skupno zdravje navedena priporočila upoštevate. Posebnih izjav glede zdravstvenega stanja vaših otrok vam ni več potrebno predložiti.

Uspešen začetek šolskega leta vam želimo!

(Število obiskov: 91)
Dostopnost