Skoči na glavno vsebino

V torek, 13. 2. 2024, je bil na OŠ Spodnja Idrija prav poseben dan. V šoli so ta dan namesto učiteljev učili košarkarji ekipe KK Fara, njihov trener, navijači, zdravnik ekipe, potujoči koš in med drugim tudi kakšna čebelica, mucek ipd.

Manjkalo je tudi veliko otrok, saj so namesto njih v šolo prišle princese, Pike Nogavičke, vojaki, Supermani, mucki, indijanci … Kako zanimivo!

Za učence 1. triade so učiteljice tekom dopoldneva pripravile veselo pustno rajanje, kjer so se pokazale vse maškare in skupaj zaplesale. Bilo je res čudovito in mislim, da nam je z glasnim petjem in veselim vriskanjem uspelo pregnati zimo!

Tudi čas v podaljšanem bivanju je bil pustno obarvan. Maškare so se v dolgem sprevodu sprehodile po ulicah Spodnje Idrije in se tako pokazale sokrajanom, potem pa pripravile še pustno rajanje na igrišču.

Pust je bil danes res širokih ust, saj smo se dodobra nasmejali drug drugemu, za povrhu vsega pa smo se posladkali še s slastnimi krofi.

Mislim, da smo s skupnimi močmi uspeli pregnati zimo. Pomlad, dobrodošla!

Zapisala: Maja Božič

(Število obiskov: 293)
Dostopnost