Skoči na glavno vsebino

Danes smo se prebudili v oblačno jutro, sonce se je še sramežljivo skrivalo za oblaki. Kljub temu smo se odpravili na jutranji tek do svetilnika in se tam dobro pretegnili.

Po zajtrku je padla odločitev, da gremo dopoldne namesto na plažo na pohod, kjer smo se imeli prav fino. Celo pot smo veselo klepetali in opazovali naravo. Po kosilu smo imeli pouk na plaži. Raziskovali smo pas bibavice, lovili rakovice, nabirali školjke in polže ter se spraševali ali je kumara rastlina ali žival. Med poukom nas je nenadoma obsijalo sonce in nemogoče se je bilo upreti skoku v morje. Otroci so bili presrečni, ko so lahko zaplavali med valove. Komaj smo čakali večerjo, po večerji pa igre z žogo in tekmo proti OŠ Črni Vrh nad Idrijo. Vsi smo dobro in se imamo fino.

(Število obiskov: 459)
Dostopnost