Skoči na glavno vsebino

UNESCO projekt Moder stol

Od ponedeljka, 17. septembra, so dežurni učenci na vhodu v šolo bogatejši za nov stol, ki so ga v okviru projekta Moder stol – nekdo misli nate pobarvali in popisali tretješolci v podaljšanem bivanju. Ta dan so ga slovesno predali v uporabo takratnemu dežurnemu učencu, ki jim je predstavil svoje zadolžitve, med drugim tudi sprejemanje in usmerjanje gostov na šoli.

Ko je bil pred nekaj leti izdelan prvi modri stol na šoli, je bil postavljen v glavno avlo, kjer še danes s svojimi napisi (prijateljstvo, sprejemanje …) opominja učence in vse zaposlene na šoli k pozitivnim medsebojnim odnosom. Letošnji stol pa šolo odpira navzven, saj je njegova naloga, da “pozdravi” vsakega gosta, ki obišče našo šolo, in  ga s svojo sporočilnostjo nagovori.

Letošnji moder stol je na naši šoli že četrti po vrsti. Veselimo se novih modrih stolov in organizatorjem projekta Moder stol – nekdo misli nate ob 15. obletnici želimo uspešno vodenje projekta tudi v prihodnosti.

Mentorici: Andreja Tušar in Janja Habe

modri stol1 M     modri stol2 M

Dostopnost