V mesecu februarju poteka vpis otrok v 1. razred za šolsko leto 2021/2022. Vpisujemo otroke, ki v tekočem letu dopolnijo 6 let, torej otroke, rojene v letu 2015.

Vpis bo potekal v prostorih šole v avli pred telovadnico (vhod v telovadnico), in sicer:

• v sredo, 10. 2. 2021,
  • v četrtek, 11. 2. 2021, in
  • v torek, 16. 2. 2021.

K vpisu bodočih prvošolcev Vas vabimo po v naprej določenem časovnem razporedu. O dnevu in uri boste starši obveščeni s posebnim vabilom, ki ga boste prejeli po pošti.

Veseli bomo, če se vpisa udeleži tudi naš bodoči prvošolec/prvošolka.

Prosimo, da ob vpisu upoštevate vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe s COVID-19.

V kolikor Vam določen termin ne ustreza, nas, prosim obvestite na urska.taljat-barbic@guest.arnes.si oz. tel. št. 05 37 74 708 (od 8.00 do 14.00), da se dogovorimo za drug termin.

Starši, ki razmišljate o odlogu šolanja vašega otroka, morate vašega otroka vseeno vpisati. Potrebno je izpolniti vlogo za odlog otroka.

Starši vpišete otroka v osnovno šolo v tistem šolskem okolišu, kjer imate prijavljeno bivališče. Če želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati na šolo, kamor glede na prebivališče sodi, na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis.

Informacije glede vpisa: https://4d.rtvslo.si/arhiv/svetovalni-servis/174750452?fbclid=IwAR17NdK6B7uCOKHXGgiHRpzmeBXrL4_B9vyiXPgm-TMpMgyzEIskQMZq93Q

Prijazen pozdrav.

Urška Taljat Barbič,                                                                                                                  Janja Habe,
šolska svetovalna služba                                                                                                        ravnateljica