Skoči na glavno vsebino

TUDI V LETOŠNJEM ŠOLSKEM LETU BOMO ORGANIZIRALI ZBIRALNO AKCIJO STAREGA PAPIRJA

Ta bo potekala na dva načina:

  1. Predvidoma v tednu od 10. do 14. maja bo potekalo zbiranje na šoli. O točnem datumu in podrobnih navodilih boste pravočasno obveščeni, saj se moramo pri tem ozirati tudi na vremensko napoved.
  2. Cel mesec maj pa lahko večje količine papirja odvažate v zbirni center Ljubevč v Idriji. Tam poveste, da ste pripeljali papir za OŠ Spodnja Idrija, oni pa vam ga bodo stehtali in zapisali ime in priimek učenca, razred, ki ga obiskuje ter količino prinešenega papirja.

Pripeljani papir naj bo pripravljen za tehtanje – zvezan z vrvico ali lepilnim trakom, lahko je tudi v kartonskih škatlah, ne sme pa biti v plastičnih vrečkah ali gajbicah.

Vsako leto, tudi z vašo pomočjo, zberemo veliko starega papirja, zato vas k sodelovanju lepo vabimo tudi letos. Pobrskajte po kleteh, povprašajte sorodnike, znance in prijatelje ter se tako udeležite akcije.  

Organizatorica zbiranja starega papirja

 Špela Virag

(Število obiskov: 138)
Dostopnost