Skoči na glavno vsebino

V skladu z navodili pristojnega ministrstva bomo imeli v tem šolskem letu 3 delovne sobote (15. 9. 2018, 2. 2. 2019, 11. 5. 2019).

Prva bo 15. 9. 2018, ko bomo nadomeščali 24. 12. 2018. Pouk bo potekal po ponedeljkovem urniku. Za jutranje varstvo, podaljšano bivanje, prehrano in šolske prevoze bo poskrbljeno kot običajno ob ponedeljkih. Morebitne spremembe prehrane ne pozabite javiti na SMS ali e-pošto.

Za učence 1.–5. razreda bomo ta dan predvidoma izvedli tudi jesensko akcijo zbiranja starega papirja. Papir naj bo dobro zvezan z vrvico ali z lepilnim trakom in ga pripeljite v šolo na dan zbiralne akcije. V primeru dežja se bo zbiralna akcija prestavila.

                                                                                                          Janja Habe, ravnateljica

(Število obiskov: 78)
Dostopnost