Govorilne ure za starše

Zaradi koronavirusa COVID–19 bomo po priporočilih NIJZ  govorilne ure izvajali na daljavo.

Za termin in način izvedbe se dogovorite z dotičnim učiteljem po elektronski pošti ali telefonu  05 37 74 700 (tajništvo).

Bizjak Marinamarina.bizjak@guest.arnes.si
Červ Darjadarja.cerv1@guest.arnes.si
Čopič Alenkaalenka.copic1@guest.arnes.si
Čuk Tanjatanja.cuk@gmail.com
Erjavec Ingridingrid.erjavec@guest.arnes.si
Filipič Andrejaandreja.filipic@guest.arnes.si
Filipič Romanaromana.filipic@gmai.com
Fink Markomarko.fink@guest.arnes.si
Grošelj Janjajanja.groselj@guest.arnes.si
Hvala Natašanatasa.felc@guest.arnes.si
Jereb Andrejaandreja.jereb@guest.arnes.si
Košir Tanjakosirtanja94@gmail.com
Kovač Erikaerikakovac4@gmail.com
Krmelj Petrapetra.krmelj4@guest.arnes.si
Lahajnar Evaeva.lahajnar@guest.arnes.si
Lahajnar U. Urškaurska.lahajnar@guest.arnes.si
Makuc Peternel Vidavida.makuc‑peternel@guest.arnes.si
Miholič Anaana8miholic@gmail.com
Mlinar P. Matejamateja.mpoljansek@gmail.com
Mulej Uršaursa.mulej@guest.arnes.si
Sedej Irmairma.sedej1@guest.arnes.si
Sever Božič Anaana.sever‑bozic@guest.arnes.si
Škerget Jasnajasna.skerget@guest.arnes.si
Štravs K. Irmairma.stravs@guest.arnes.si
Taljat B. Urškaurska.taljat-barbic@guest.arnes.s
Trošt Vandaknjiznica@os-spidrija.si
Tušar Andrejaandreja.tusar@gmail.com
Uršič Tinatina.ursic@guest.arnes.si
Vegelj Majamaja.zakelj@gmail.com
Vehar Lalilali.vehar@gmail.com
Vehar Radkoradko.vehar@guest.arnes.si
Virag Špelavirag.spela@gmail.com
Vnuk Mojcamojca.vnuk5@gmail.com
Šemrov Ivicaivica.semrov@guest.arnes.si
Dostopnost