Učbeniški sklad

Do letošnjega šolskega leta ste starši vsako leto posebej s podpisom naročilnice izrazili željo, da si bo vaš otrok za naslednje šolsko leto izposodil učbenike iz učbeniškega sklada. S šolskim letom 2020/21 glede izposoje učbenikov uvajamo novost. V primeru, da ne želite, da si vaš otrok izposodi učbenike iz učbeniškega sklada, vas prosimo, da izpolnite obrazec, ki je v prilogi, in ga do 20. 6. vrnete v šolsko knjižnico. V tem primeru učbenike, ki jih bo vaš otrok potreboval pri pouku, priskrbite sami. Seznam učbenikov vam bomo posredovali, ko bomo prejeli izpolnjen obrazec.V primeru, da si učenec izposodi učbenike iz učbeniškega sklada, še vedno velja, da je izposoja za vas brezplačna. Učbenike pa mora učenec ob izteku šolskega leta vrniti. V primeru, da bo učbenik uničen ali pa ga učenec ne bo vrnil, boste morali poravnati stroške v višini, ki jih določa Pravilnik o upravljanju učbeniških skladov.

Odjavnica (.pdf)

Skrbnica učbeniškega sklada

SEZNAM POTREBŠČIN ZA ŠOLSKO LETO 2020/21:

VSE O USTREZNI ŠOLSKI TORBI

Šolska torba spremlja vašega otroka na vsej poti šolanja, zato ni vseeno, kakšno torbo ima in kako jo nosi. Nekaj usmeritev za ustrezen nakup in nošenje šolske torbe si lahko preberete na spletni strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje (dostopno na: https://www.nijz.si/sl/solske-torbe-z-njimi-povezane-tezave-in-mozne-resitve).