Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

Učenci in učitelji OŠ Spodnja Idrija v sklopu vsakoletnih prireditev Veselega decembra organiziramo skupna družabna srečanja s starši. Letos bomo ponovno organizirali dobrodelno naravnano tombolo, z izkupičkom katere bomo prispevali k delovanju šolskega sklada.

Tombolo, na kateri se bomo srečali učenci, učitelji in starši, bomo izvedli v četrtek, 3. decembra. Po skupnih govorilnih urah in v nekaterih razredih tudi po roditeljskem sestanku se bomo v ta namen ob 17.15 zbrali v šolski telovadnici.

Možnost nakupa kartic za tombolo bo od ponedeljka, 30. 11., do četrtka, 3. 12., med glavnima odmoroma, na dan dogodka pa od 15. ure dalje.

Na isti dan bo potekal tudi Miklavžev sejem s prodajo izdelkov naših učencev in učiteljev.

Lepo vabljeni, da se udeležite omenjene prireditve in da prispevate za dobro vseh otrok.

 

(Število obiskov: 33)
Dostopnost