Spoštovani starši!

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se bo začasno v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah vzgojno-izobraževalno delo izvajalo prilagojeno, in sicer se bodo v osnovnih šolah učenci od 1. do vključno 5. razreda izobraževali v šoli, učenci od vključno 6. do 9. razreda pa na daljavo. Po jesenskih počitnicah naj bi se pouk za vse učence ponovno izvajal v šoli. V primeru drugačnih navodil vas bomo obvestili.

Učitelji so učence v septembru na delo v MS Teams že pripravili, danes in jutri pa bodo še enkrat obnovili uporabo tega orodja. Za lažje delo sporočilu prilagamo tudi Navodila za oddajo dokumentov v Teams.

Glede internetne dostopnosti smo vas v tem tednu že povprašali, nekateri ste hkrati tudi sporočili svoje potrebe po računalniku, kameri ipd. V primeru, da se bo naknadno še pojavila kakšna potreba po IKT-opremi, se seveda lahko obrnete na nas.

(Število obiskov: 47)
Dostopnost