Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu so sedmošolci sodelovali z mednarodno osnovno šolo iz Aarhusa z Danske. V projektu so si učenci dopisovali v angleškem jeziku, izmenjavali svoje fotografije in spoznavali kulturo, kulinariko, navade in običaje, način življenja ter mišljenje mladih iz druge države. Povezani smo ostali tudi v času izobraževanja na daljavo, ko smo si med seboj izmenjevali videoposnetke našega vsakdana.

Mentorica projekta Tina Uršič

Tekom leta smo si izmenjavali pisma, fotografije in risbe.

Učenci iz Aarhusa so z nami delili številne fotografije

Učenci in učenke naše šole so v času izobraževanja na daljavo pošiljali vrstnikom posnetke svojega vsakdana

Na posnetkih so prikazali svoje hobije in življenje v času izobraževanja na daljavo

Z videoposnetkom nas je presenetil tudi danski učitelj Henrik Sørud

(Število obiskov: 133)
Dostopnost