Skoči na glavno vsebino

Dragi učenci,

v šolo vstopate sami, brez staršev.

ZA UČENCE, STAREJŠE OD 6. LETA VELJA, da v šolski stavbi izven učilnic nosite eno vrsto zaščitnega pokrivala za usta in nos. Priporočamo, da od doma prinesete ruto, šal ali pralno zaščitno masko.

Avtobusi bodo vozili po ustaljenem voznem redu. Tudi tam je še vedno obvezna zaščitna maska za vse potnike.


Spoštovani starši,

tako prvi dan kot vse ostale dni v letu v šolo vstopajo le zdravi učenci. Prosimo vas, da se seznanite z Obvestilom staršem pred pričetkom novega šolskega leta glede zdravja učencev ter v skrbi za naše skupno zdravje navedena priporočila upoštevate. Posebnih izjav glede zdravstvenega stanja vaših otrok vam ni več potrebno predložiti.

Uspešen začetek šolskega leta vam želimo!

(Število obiskov: 55)
Dostopnost