Skoči na glavno vsebino

“Juhu, šola je tu!” se glasijo napisi po šoli. Letos smo v prvi razred OŠ Spodnja Idrija sprejeli 16 otrok, ki jih bosta poučevali učiteljici Maja Božič in Alenka Čopič. Novopečeni drugošolci so jim pripravili kratko prireditev in jih lepo sprejeli medse. Nagovorila jih je tudi ravnateljica Janja Habe ter jim čestitala ob vstopu v prvi razred.

Prvošolci so s ponosom sprejeli rumeno rutico. Kmalu po prireditvi so si ogledali razred in videti je bilo, da se v njem prav dobro počutijo. Sledile so spoznavne igre in dejavnosti ter najpomembnejše – sladkanje s torto, ki nam jo je spekla kuharica Ksenija. Mmm, kako je bila okusna! Še prehitro je zvonec naznanil konec pouka in otroci so stekli k staršem v objem. Letos lahko z gotovostjo povemo, da so naši prvošolci pravi pogumneži, saj niso potočili veliko solza. So jih pa zato starši toliko več, ko so videli svoje otroke, kako pogumno se podajajo v svet.

Srečno vsem učencem v tem šolskem letu!

(Število obiskov: 310)
Dostopnost