Skoči na glavno vsebino

Ob 7h smo vstali, se oblekli ter odšli na telovadbo. Bilo je “super kul”. Po telovadbi smo šli na zajtrk “hama-hama”, po njem pa na ladjico.

Na ladjici smo opazovali morsko dno. Tam smo videli klobučarje, morske kumare, veliko rib. Potapljač nam je prinesel morskega pajka, školjke in ježke. Nato smo odšli po stojnicah. Ob 12h nas je že čakal avtobus in morali smo se vrniti v Savudrijo, kjer nas je že čakalo kosilo. Po kosilu so učiteljica Silva in dva učenca ocenili pospravljenost sob. Sledil je počitek. Kasneje smo se odpravili na plažo in v morje, kjer smo se potapljali in utrjevali plavalne sposobnosti. Po večerji so sledile igre z žogo ter zaključni večer s plesom, kjer sploh uživamo.

(Zapisali Maruša Tušar in Lejla Vidič)

   

(Število obiskov: 213)
Dostopnost