Skoči na glavno vsebino

Prvi šolski dan je za otroke, ki prvič vstopajo v šolo, in njihove starše prav poseben dan. Prag Osnovne šola Spodnja Idrija je letos prestopilo 24 učencev in učenk.

Kot se za tako pomemben dogodek spodobi, so drugošolci pod mentorstvom učiteljice Alenke pripravili krajši kulturni program. Najmlajše učence in njihove starše je nagovorila tudi ravnateljica Janja Habe. Po uradnem delu so učenci prejeli rumene rutice in se skupaj z učiteljico Majo odpravili v razred. Spoznali so svoje učitelje, sošolce, ustvarjali in se posladkali z okusno torto, ki nam jo je spekla naša kuharica Ksenija.

Kljub nekaj solzam na začetku tega dne, so otroci iz šole odkorakali ponosno. Verjamemo, da jim bo ta dan ostal v lepem spominu.

Zapisala: Maja Božič

 

 

 

(Število obiskov: 389)
Dostopnost