Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci in starši,

trenutne razmere v državi in po svetu so nas pripeljale do tega, da je obiskovanje šol za nekaj časa prekinjeno, prav tako pa so okrnjene tudi naše siceršnje aktivnosti. Vsi skupaj se moramo čim prej in čim bolje prilagoditi takšnemu načinu življenja.

Nihče ne ve, koliko časa bo trenutna situacija vztrajala in morda se bo komu zgodilo, da se bodo dnevi zdeli daljši kot običajno, idej za zapolnitev vsakdana pa bo vse manj. V ta namen bomo v spletni učilnici z imenom »Izkoristimo prosti čas« objavljali predloge za aktivnosti, s katerimi si lahko zapolnite in popestrite te nekoliko nenavadne dneve. Za dostop do učilnice ne potrebujete gesla, saj bo le-ta prosto dostopna. Sproti jih bomo dopolnjevali, tako da bo prav gotovo vsakdo našel nekaj zase. Seveda pa dejavnosti niso za nikogar obvezujoče, služijo zgolj kot namigi za koristno preživljanje prostega časa.

Pazite nase in na druge ter ostanite doma – samo tako bomo lahko kmalu spet skupaj.

(Število obiskov: 285)
Dostopnost