Skoči na glavno vsebino

Obveščam vas, da lahko do 25. 4. 2022 do 14.00 ure svojo prijavo prenesete v drug izobraževalni program ali na drugo srednjo šolo.
Postopek prenosa bo potekal elektronsko: na izbrano srednjo šolo (kjer ste oddali prvotno prijavnico) na elektronski naslov svetovalnega delavca, posredujete skenirano podpisano izjavo o prenosu prijavnice. Svetovalni delavec bo v vašem imenu posredoval prijavnico na drugo srednjo šolo, kamor bi si želeli prenesti prijavnico.


V kolikor želite spremeniti tudi dijaški dom, je potrebno oddati tudi prenos prijavnice za dijaški dom.

Na povezavi dobite seznam vseh svetovalnih delavcev na posamezni srednji šoli, na katerega se obrnete s prošnjo o prepisu. Kontaktirate svetovalnega delavca na srednji šoli kamor ste že poslali prijavnico:

Seznam-elektronskih-naslovov-svetovalnih-delavcev-vseh-srednjih-sol.xls (live.com)

Na tej povezavi je obrazec za prenos prijavnice na drugo srednjo šolo:

Obrazec-izjava-za-prenos-prijavnice.pdf (gov.si)

Več informacija najdete na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport. Povezava: Vpis v srednjo šolo | GOV.SI

Lep pozdrav.

(Število obiskov: 423)
Dostopnost