Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci in starši!

Zadnje dni se vsi, ki želite uporabljati spletne učilnice, ukvarjate z AAI prijavo.

Za dostop do storitev z AAI prijavo potrebujete AAI-račun, ki vam ga je dodelila naša šola.

Arnes AAI omogoča uporabo enega uporabniškega računa za dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem ter evropskem izobraževalnem in raziskovalnem okolju. Naj omenimo samo nekatere izmed njih:

Osebne podatke za AAI prijavo ste dobili vsi učenci in učenke, ki ste v 5. razredu opravljali kolesarski izpit, nekateri pa že prej pri učiteljicah v nižjih razredih. Če vam je bilo s strani učiteljev sporočeno, da boste delali preko spletne učilnice in svojih osebnih podatkov še niste dobili, jih ne najdete, ste pozabili geslo ali se ne morete prijaviti, čimprej pošljite e-pošto na podpora@os-spidrija.si, da boste v naslednjem tednu lahko pričeli z delom v posameznih učilnicah.

(Število obiskov: 180)
Dostopnost